تبلیغات
خدمات وبلاگ نویسان جوان کشتی کج - خبرهای داغ و شایعات راجع به مصدومیت و بازنشستگی آندرتیکر
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

کشتی کج
 

به وبلاگ من خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 1 خرداد 1390 توسط محمد قنواتی

خبرهای داغ و شایعات راجع به مصدومیت و بازنشستگی آندرتیکر

خب باز هم اخبار جدیدی از آندرتیکربه بیرون درز کرده که تاکید می کنم هیچکدام از اینها تایید نشده اند وفعلا اینها را در حد شایعه دانید به هر حال خبری بین تمام دست اندرکاران و کشتی گیران کمپانی رواج پیدا کرده است و آنها بر این باو.رند که آندرتیک از کشتی بازنشست شده است . اخبار اکی از اونه که مصدومینت آندرتیکر بیشتر از اون چیزیه که می شه راجع بهش فکر کرد. و مسئولین از او انتظار ندارند تا قبل از road to wrestlemania 28 به رینگ باز گردد. و گفته میشه که در رسلمنیای سال آینده آندرتیکر بار دیگر در برابر تریپل اچ قرار خواهد گرفت که البته با توجه به حرفهای تریپل اچ در شو را بعد از رسلمنیا ممکن است چنین فکری عملی باشد از نظر تریپل اچ . اما من خودم شخصا فکر می کنم که این ممکن نیست زیرا همونطور که در خبر های دیگری که بهتون گفتم امکان بسیار کمی وجود داره که کمپانی یک استوری لاین رو 3 بار تکرار کنه و چیز دیگر اینه که همیشه کسانی که به عنوان حریف آندرتیکر در رسلمنیا اسمشون شایعه می شه هرگز این شایعات تحقق پیدا نمی کنه ! به عنوان مثال امسال قبل از رسلمنیا 28 تموم سایت ها از گلدبرگ و کین گرفته تاوید برت ! که مدتی بعد وید در مصاحبه با بک شبکه رادیویی گفت که من همچین خبری را از مسئولین نشنیده ام . و حتی استینگ که در حال تجدید قراراد خود با تی ان ای بود باز هم او را حریف تیکر می خواندند . اما اشتباه بود و تریپل اچ شد.

آندرتیکردر طول سال هایی که برای کمپانی کشتی گرفت چندین بار دچار مصدومیت جدی شدکه می توان به سال های 2003-2006-2007-2009 اشاره کرد . اما بدترین مصدومیت که الان گریبانگیر او هست مصدومیت کتف او هست که گفته میشه در وضعیت بدی قرار داره و حتی گفته میشه که عمل هم جواب نخواهد داد دکتر آندرتیکر DR JAMES ANDRWE نام داره و اعلام کرده که کتف شکسته اندرتیکر باید عمل بشه که بعد از این عمل آندرتیکر باید بک استراحت طولانی داشته باشه یا به عبارتی یک بازنشستگی غیر رسمی .

در چهارشنبه 16 می امتحان گیران کشتی گیران آماتور اعلام کردند . که آندرتیکر به همراه تریپل اچ و X-Pacیک مسافرت به fcw داشته اند . تا مشارکت کنند در جلوداری توسعه کشف استعداد های کشتی کج و خب بنابر گفته ها این کاری هست که آندرتیکر در هرزمانی که بازنشست بشود انجام خواهد داد

در سه شنبه X-Pac در یک ویدئو تایید کرد که اونها سه تا کشتی گیر بودند که به فلوریدا مسافرت کردند و. تا نگاهی به استعداد ای جدید و جوان کمپانی wwe بکنند و گفته میشه که X-Pac ممکن است به عنوان یک استعداد یاب به کمپانی باز گردد. همچنین تریپل اچ اخبرا به عنوان مسئول بخش استعداد یابی کمپانی شروع ب کار کرده است و به نظر من اگر آندرتیکر هم این کار را انجام بدهد واقعا مسابقات کشتی گیرانی که آندرتیکر آنها را کشف کرده و تمرین داده دیدن خواهد داشت .

با تمام این حرف ها و حدیث ها مطمئن باشید که آندرتیکر در رسلمنیا 28 باز خواهد گت برای ادامه استریک خود باز خواهد گشت و به افرادی که او را بعد از بازی در رسلمنیا 27 بیرون می برده اند گفته است که اون واقعا دوست داره که برای رسلمنیای سال دیگه حاضر بشه و بر خواهد گشت . همه چیز هنوز معلوم نیست آندرتیکر کشتی گیری است که اخبارش هیچگاه به درستی درز نمی کند . و ناگهان در صحنه حاضر می شود . پی پی وی سامر اسلم راببینید اخباری بوده که ممکن است آندرتیکر در اون پی پی وی دخالت کنه . امیدواریم که زودتر سلامتی خودش رو به دست بیاره و همچنان مسابقات زیباش رو شاهد باشیم .

نکته آخر اینکه تمام اخبار و مطالبی که در بالا ذکر کردم از سایت های بزرگ خبری کشتی و رسانه ها و سایت رسمی هواداران آندرتیکر جمع آوری کردم همچنین نظر های شخصی خودم . اما همه اینها را فعلا در حد شایعه بدانید زیرا تا خبری به صورت رسمی تایید نشود از سوی کمپانی شایعه است .

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ
خدمات وبلاگ نویسان جوان